Szkolne Jasełka

Grudzień to czas kiedy każdy z nas z niecierpliwością czeka na ubieranie choinki, łamanie się opłatkiem, śpiewanie kolęd lub na możliwość spotkania się z rodziną. My, radość narodzin Jezusa przeżywaliśmy ponownie za przyczyną uczniów naszej szkoły, którzy wcielili się w postacie biblijne, wystawiając wyjątkowe przedstawienie artystyczno-wokalne, czyli Jasełka. Stroje, muzyka, a przede wszystkim gra aktorska sprawiły, że nasze serca wypełniła radość i wprowadziła w świąteczny nastrój. Zawarte w programie treści religijne przeplatane kolędami oraz pastorałkami  wytworzyły niepowtarzalny klimat. Gratulujemy i dziękujemy pani Danucie Zaleskiej-Grądzkiej oraz aktorom, którzy włożyli wiele pracy i trudu w przygotowanie tegorocznych Jasełek.