Home / Przedszkole

Niepubliczny Punkt Przedszkolny w Teodorach powstał w 2009 roku w ramach projektu unijnego „Wielka Szansa dla Wiejskich Dzieci”. W 2011 roku Punkt Przedszkolny został przejęty przez Wiejskie Stowarzyszenie „Nasze Sprawy”. Od 2016 roku Punkt Przedszkolny został przekształcony w Niepubliczne Przedszkole. Placówka mieści się w budynku Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Teodorach. Przedszkole funkcjonuje 11 miesięcy w roku. Jednym z ważniejszych priorytetów placówki jest bezpieczeństwo dzieci oraz współpraca z instytucjami lokalnymi (policja, straż, wojsko, sanepid). Ważnym elementem jest również efektywna współpraca z rodzicami wychowanków.

W Przedszkolu bawią się i uczą dzieci 3 i 4 letnie pod opieką wysoko wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Znajduje się tu stołówka i kuchnia, w której przyrządzane są zdrowe i smaczne posiłki. Przedszkole bardzo aktywnie uczestniczy w konkursach, spotkaniach z ciekawymi ludźmi, akademiach i wycieczkach oraz w akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Codziennie dzieci chodzą na spacery w kamizelkach odblaskowych. Placówka posiada nowe, bogate wyposażenie w środki dydaktyczne i zabawki. Przy NP znajduje się plac zabaw z piaskownicą.

Zapraszamy na facebooka – Niepubliczne Przedszkole w Teodorach.

Telefon kontaktowy

pn – pt 7:00 – 17:00