język niemiecki

Home / 8 klasa / język niemiecki

język niemiecki

28-04-2020

Essen und Trinken – jedzenie i picie ćwiczenia ze słownictwem

 

  1. W pobranej aplikacji  Quizlet na smartfonie  lub na komputerze,  w pole wyszukiwania wpisać tytuł podręcznika do niemieckiego  Mit links 2 , wybrać Lebensmittel, Mahlzeit, Essen, Essgewohnheiten   i   utrwalać słownictwo różnymi metodami.

Proszę zróbcie   kartę pracy, którą otrzymałyście  w załączniku Karta pracy jest na ocenę.

Termin 05.05.2020.


03-04-2020

  1. W pobranej aplikacji  Quizlet na smartfonie  lub na komputerze,  w pole wyszukiwania wpisać tytuł podręcznika do niemieckiego  Mit links 2 , wybrać Lebensmittel, Mahlzeit, Essen, Essgewohnheiten   i   utrwalać słownictwo różnymi metodami.
  2. Proszę zróbcie kartę pracy, którą otrzymaliście w załączniku

Termin 15.04.2020.