Zasady współpracy nauczycieli z uczniami oraz rodzicami w okresie zdalnego nauczania

1. Zdalne nauczanie może odbywać się za pośrednictwem mediów społecznościowych (Facebook, Messenger), strony internetowej szkoły (szkolateodory.pl) bądź kontaktu ucznia, a także rodzica z nauczycielem poprzez e-mail, czy kontakt telefoniczny.
  2. Nauczyciel-wychowawca zobowiązany jest utrzymywać kontakt z uczniem, bądź rodzicem w jeden z wyżej wymieniony sposób na stałe.
  3. Dopuszcza się, iż w momencie problemu z niektórymi komunikatorami, wykorzystujemy pozostałe możliwości kontaktu.
  4. Przyjmuje się, iż nauczyciele Oddziału Przedszkolnego oraz I etapu edukacyjnego (kl. I – III) korzystają z mediów społecznościowych (Facebook, Messenger) tworząc grupy do pracy zdalnego nauczania.
  5. Przyjmuje się, że nauczyciele-wychowawcy II etapu edukacyjnego (kl. IV – VIII) pozostają w kontakcie z uczniem i rodzicem poprzez stronę internetową szkoły, pocztę e-mail, a także w pilniejszych potrzebach przez kontakt telefoniczny.
  6. Nauczyciele pozostałych przedmiotów zobowiązani są do przekazywania zagadnień oraz materiałów z podstawy programowej do wyznaczonego przez Dyrektora Szkoły koordynatora ds. nauczania zdalnego drogą e-mail na podany adres.
  7. Ocenianie pracy ucznia będzie następować przez korespondencję zwrotną na wskazany wcześniej e-mail nauczyciela danego przedmiotu.