Ślubowanie Pierwszoklasisty oraz Dzień Edukacji Narodowej

Pierwszoklasiści z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Teodorach są już pełnoprawnymi uczniami. 15 października 2018 r. odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. To był wyjątkowy dzień w naszej szkole, zwłaszcza dla pierwszoklasistów oraz ich rodziców i wychowawcy.  Zanim jednak pierwszoklasiści zostali pasowani na ucznia przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych. Po zakończonej prezentacji kolorowym ołówkiem aktu pasowania dokonał Dyrektor szkoły Łukasz Mac. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej naszej szkoły.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na szkolnym świadectwie.

Tradycyjnie w naszej szkole po ślubowaniu obchodziliśmy, również drugą uroczystość czyli Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie ze starszych klas zaprezentowały inscenizację odtworzoną – słowem, gestem i piosenką. Następnie Pan Dyrektor skierował życzenia do wszystkich nauczycieli, pedagogów, wychowawców i pracowników szkoły.  Po uroczystości wszyscy nauczyciele oraz pracownicy szkoły zostali obdarowani przez uczniów pięknymi kwiatami, a rodzice zaprosili na słodki poczęstunek.