Piknik Rodzinny

W sobotę 19 maja 2018 r. w naszej szkole odbył się Piknik Rodzinny po hasłem „Podróż po krajach świata”.  Pogoda dopisała, więc wszyscy goście mogli wesoło i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Tegoroczny program pikniku obfitował w wiele niespodzianek. Każdy mógł znaleźć dla siebie coś atrakcyjnego.
Coroczna zabawa staje się okazją do artystycznych popisów uczniów naszej szkoły. Tak było i tym razem. Dzieci wystąpiły z pokazami tanecznymi, wokalnymi i teatralnymi nawiązującymi do różnych krajów i kultur. Nie zabrakło również konkursów, zabaw i gier w których uczestniczyli rodzice z dziećmi. W czasie pikniku można było posilić się między innymi bigosem, pierogami, a także spróbować domowych wypieków przygotowanych przez rodziców. Tego typu imprezy pokazują, jak radośnie, pięknie, a do tego rodzinnie można spędzać czas.

Za pomoc w organizacji pikniku składamy wszystkim serdeczne podziękowania.