Jasełka szkolne

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, z którym wiąże się wiele zwyczajów. Jednym z nich są jasełka, które przypominają nam historię narodzin Pana Jezusa, dostarczają wielu wrażeń i wzruszeń. Nie mogło ich zabraknąć i w naszej szkole. W specjalnie przygotowanych strojach oraz w pięknej scenografii ukazującej  rodzinę z nowo narodzonym dzieciątkiem, uczniowie wprowadziły nas w świąteczny nastrój. W inscenizacji nie zabrakło również zwierząt, pastuszków czy trzech królów. Dodatkowo piękny śpiew pastorałek i piosenek świątecznych uświadomił wszystkim i  przypomniał o tym, że Święta Bożego Narodzenia  to wyjątkowy czas. Kiedy część artystyczna dobiegła końca, występujący aktorzy otrzymali gromkie brawa. Po spektaklu dyrektor szkoły pan Łukasz Mac, podziękował uczniom za wspaniały występ oraz złożył wszystkim życzenia świąteczne. Do życzeń dołączył się także proboszcz parafii w Teodorach ks. Jacek Grzesiak i symbolicznie wszyscy połamali się opłatkiem. Na zakończenie nie mogło zabraknąć oczywiście prezentów dla dzieci w naszej szkole.

Dziękujemy naszym uczniom za przedstawienie, za ich zaangażowanie i piękne wykonanie kolęd.
Nauczycielom, rodzicom, gościom, zarządowi szkoły – wszystkim, którzy byli z nami w tym szczególnym dniu dziękujemy za wsparcie i pomoc w przygotowaniu uroczystości.