Dzień Ziemi, który wypada w kalendarzu w sobotę, 22 kwietnia, to coroczna akcja, której celem jest promowanie ekologicznych zachowań w społeczeństwie. Klasa II miała okazję zastanowić się nad tym jak ważna jest dla nas Ziemia. To nasz dom, o który trzeba dbać, by nie uległ zniszczeniu. Każdego dnia wyrzucamy tony śmieci, my postanowiliśmy zatrzymać się...
24 kwietnia 201714 maja 2017
Wpis


