Home / Rada Rodziców

• p. Patrycja Krawczyk – członek rady
  • p. Iga Sidowska – członek rady
Drodzy Rodzice!
Rada Rodziców informuje, że składka na fundusz Rady Rodziców na rok szkolny 2023/2024 wynosi:
– 1 dziecko 140 zł (70 zł/ semestr)
– 2 dziecko 100 zł (50 zł/semestr )
– 3 i kolejne dziecko zwolnione z opłat.

Wpłat można dokonywać w sekretariacie szkolnym lub u skarbnika rady Ewy Nowickiej jak również na konto bankowe

nr 86 9263 0000 0500 0700 5005 0001

w tytule wpłaty wpisując imię nazwisko i klasę ucznia.

Wpłaty robione w częściach na semestr zapewnią nam płynność finansową. Jedynym naszym źródłem finansowania na chwilę obecną są tylko wpłaty rodziców.
Pozyskane środki przeznaczamy tylko i wyłącznie na potrzeby naszych dzieci. Są to m.in dofinansowanie organizowanych wycieczek szkolnych, pamiątki dla pierwszoklasistów z racji ślubowania, oprawa muzyczna imprez szkolnych, upominki z okazji Mikołajek , Dnia Dziecka, nagrody dla uczestników konkursów szkolnych i wiele innych.
Najbardziej kosztownym przedsięwzięciem to paczki bożonarodzeniowe dla wszystkich uczniów, które są rozdawane w trakcie wigilii szkolnej. Jest to nasza stała i długoletnia tradycja. Dlatego tak ważne są Wasze regularne wpłaty.
Z poważaniem.
Rada Rodziców.