Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

Rok szkolny 2018/2019 został rozpoczęty uroczystą Mszą świętą w Kościele parafialnym Św. Franciszka z Asyżu. Po jej zakończeniu wszyscy zgromadzeni udali się do budynku szkoły, gdzie o godzinie 9.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru i odśpiewaniem hymnu państwowego. Pan dyrektor Łukasz Maz ciepłe słowa skierował szczególnie do uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczną swoją edukację w szkole podstawowej oraz klas ósmych, którzy w tym roku szkolnym przystąpią do egzaminu ósmoklasisty. Pan dyrektor wszystkim uczniom życzył wielu sukcesów w nowym roku szkolnym, nauczycielom wytrwałości, a rodzicom satysfakcji z osiągnięć swoich dzieci.