wychowanie fizyczne

28-05-2020

„Drodzy Uczniowie, bardzo proszę o wykonanie zadania na zaliczenie z wychowania fizycznego i wysłanie do mnie wyników. Zostało już tylko kilka dni. Czas – do końca maja.Przypominam, zadaniem jest wykonanie 4 elementów z Indeksu Sprawności Fizycznej Krzysztofa Zuchory. Do każdego z Was kilkakrotnie drogą mailową wysyłałam materiały oraz informację o zaliczeniu. Brak sprawdzianów spowoduje obniżenie oceny końcowej”. Magdalena Olejniczak

 

Prace, możecie wykonywać do końca tygodnia tj.  do 03.04. (Jeżeli zrobicie wcześniej możecie je przesłać przed końcem tego terminu). Wszystkie wykonane prace wysyłacie na adres emilkaj@op.pl

Prace należy pisać w edytorze tekstu, zapisać i  przesłać  za pomocą e-mail jako załącznik. W razie trudności z wysłaniem proszę o kontakt.

Temat: Pomoc z angielskiego

Proszę zapoznać się z tekstem z podręcznika na stronach 107-110.

Do wykonania macie zadanie 1/110

Dla chętnych również 2/10