VIII klasa. Co dalej…?

Co dalej…?

Takie pytanie na pewno zaprząta głowy naszych ósmoklasistów. Niektórzy już znają na nie odpowiedź. Zaplanowali swoją dalszą drogę edukacji, wybrali szkoły i interesujące ich profile. Dla niezdecydowanych może pomocne okażą się organizowane przez szkoły średnie „dni otwarte”.

Pod koniec marca uczestniczyliśmy w takim przedsięwzięciu, które zorganizowała sąsiadująca z nami szkoła – Zespół Szkół Mundurowo-Technicznych. Młodzież miała możliwość poznania oferty szkoły przygotowanej dla przyszłych uczniów na rok szkolny 2019/2020, skorzystania z wielu atrakcji oraz poznania, obejrzenia i wypróbowania sprzętu, na którym starsi koledzy szkolą się i kształcą swoje umiejętności specjalistyczne.

A co przygotowały inne szkoły, dowiemy się już wkrótce. Mamy zamiar odwiedzić „Targi Edukacyjne”.