Ostatni dzwonek

19 czerwca – to dzień, na który czekali wszyscy uczniowie naszej szkoły, ale przede wszystkim po ośmiu wspólnie spędzonych latach pożegnali się ze szkołą nasi ósmoklasiści. Osiem lat spędzili w szkole w Teodorach. Tego dnia po raz ostatni wspólnie w swojej klasie, w szkole. Nie obyło się bez wzruszeń, serdecznych słów, wyrazów wdzięczności, uśmiechów i łez.

Z radością obejrzeliśmy przygotowany program artystyczny gdzie ósmoklasiści z przymrużeniem oka ukazali swoje sylwetki po kilkunastu latach oraz prezentację zdjęć, którą przygotowała wychowawczyni Pani Magdalena Olejniczak.

Życzymy naszym absolwentom powodzenia w dalszej drodze, sukcesów i spełnienia marzeń. Pnijcie się jak najwyżej.

Natomiast wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom życzymy udanego odpoczynku i wielu miłych wrażeń podczas wakacji.